אנחנו פוקחים את העיניים בבוקר לעולם של פרסום,
ולא עוצמים אותן לפני שקידמנו היום עוד עסק להצלחה.
נשמעת לכם עבודה אינטנסיבית? יופי, זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים לעשות!

פרסום מבחינתנו זה להבין בדיוק מה העסק שלכם רוצה לומר ולהעביר את המסר הזה לכל העולם ולסבתא שלו על הדרך. זה אומר לפתוח אפיקי פרסום דיגיטליים כדי שיהיה לכם חלון ראווה לקהל, ודרכם לסקרן אנשים עד שהם ישתוקקו להכיר אתכם ואת המוצרים שלכם טוב יותר. להפוך אתכם לביונסה של עולם החנויות. לאייל שני של עולם היופי. לרונאלדו של עולם הרכב. ל… טוב, חלאס עם הניימדרופינג. אנחנו רוצים שיראו אתכם, שיעריצו אתכם, שיקנו מכם. מטרה שחשוב לקום אליה בבוקר, לא?

סוכנות הפרסום שלנו ממוקמת בנהריה . היא הוקמה על ידי נוי זהבי וליאור זיני, מומחים בעלי ניסיון של שנים בפרסום ושיווק בדיגיטל ובמדיות מסורתיות, ועובדים בה עוד חמישה תותחים ותותחיות: מעצבים, כותבים ומתכנתים , אנשי צוות צעירים שקפצו ראש לעולם הפרסום ולא מראים שום סימני יציאה. מדובר בנבחרת של מקצוענים שהמטרה שלה היא לתת לכם פוש ענק, לחגוג את ההצלחה שלכם ולהמשיך לרוץ עם אש בעיניים.

אנחנו מספקים שירותים מדי יום לעשרות עסקים מכל התחומים: אוכל, כושר, רכב, בריאות, בנייה, שיפוצים, טיפולים ועוד. המומחיות העיקרית שלנו היא שיווק בעולם הדיגיטל, אבל ממש לא רק; השירותים שלנו נועדו להעניק לכם את כל הפתרונות הפרסומיים שאתם צריכים במקום אחד: אינסטגרם? בואו נתחיל. פייסבוק? אהבה גדולה. שלטי חוצות? הדובדבן שבקצפת. קידום בגוגל? מקצוענים. אתרים? בכיף. מיתוג כולל? ברור. עוד משהו? דברו איתנו.

תודה על ההרשמה

נחזור אלייך בהקדם;)